Lampen
- Houten vintage hanglamp met 3 glazen kelken. Mid Century retro design lamp.
Die is gaaf!
Prachtige vintage hanglamp met 3 lichtbronnen. Te gek boven de retro eettafel of sfeervol in een Mid Century Modern interieur.
De basis van deze retro design lamp is van hout (teak?) en de drie kelken zijn gemaakt…€ 249,50 - Tof vintage nachtlampjes in Memphis stijl. Jaren 80 retro design lampje
Die had ik vroeger ook!
Tof retro design lampje uit de jaren 80 in Memphis stijl. Ideaal voor boven je bed of voor op de retro kinderkamer om stiekem nog even een Donald Duckje lezen ;).
Dit vintage bedlamje is gemaakt van…€ 24,50 - Geel vintage nachtlampje. Retro lamp voor aan de wand / bedlampje
Die had ik vroeger ook!
Geel- groenig vintage lampje. Ideaal voor boven je bureau of voor op de retro kinderkamer om stiekem nog even een Donald Duckje lezen ;).
Dit retro lampje is gemaakt van metaal en heeft wat…€ 29,50 - Hollywood Regency hanglamp met gouden details, Herda. Glazen vintage lamp
Wat een beauty!
Prachtige rookglazen plafondlamp met goudkleurige messing (?) details.
Perfect voor aan het plafond in de Hollywood Regency stijl living of voor in de hal bijvoorbeeld.
Deze vintage lamp is van Herda en heeft…€ 94,50 - Houten vintage wandlamp met kap. Retro design lampje - Herda
Houten vintage lampje met witte kap.
Dit retro design wandlampje is van Herda en hangt vast te gek in de woonkamer of gebruik het als nachtlampje in de slaapkamer.
De lamp ziet er gezien de leeftijd nog zeer goed. Zie foto's…€ 39,50 - Lantaarnvormige vintage lamp. Koddig hanglampje van glas.
Glazen vintage hanglamp in de vorm van een lantaarntje. L
Dit sfeervolle lampje is gemaakt van glas en is fagewerkt met zwart metaal en gouden details. Wie heeft hier het perfecte plekje voor?
Afmetingen: 15 x 15 x 33 cm. Met…€ 49,50 - Mint groen vintage nachtlampje. Retro lamp voor aan de wand
Die had ik vroeger ook!
Mint groen vintage lampje. Ideaal voor boven je bureau of voor op de retro kinderkamer om stiekem nog even een Donald Duckje lezen ;).
Dit retro design lampje is gemaakt van metaal en heeft wel wat…€ 27,50 - Houten vintage tafellamp met witte kap. Retro design lamp - Steinhauer?
Die is leuk!
Royale houten vintage tafellamp met witte kunststof kap. Vermoedelijk stamt deze lamp uit de jaren 70 en is deze geproduceerd door Steinhauer.
Deze retro design lamp staat vast te gek in de Mid Century Modern…€ 74,50 - Glazen vintage lamp met bloemen. Vintage hanglamp van glas.
Wat een dotje!
Sfeervol vintage lampje gemaakt van glas met witte bloemen Wie heeft hier het perfecte plekje voor?
Doorsnede glazen kap circa 23 cm en 20 cm hoog. Met snoer zo'n 76 cm.
Prijs: 47,50€ 47,50 - Retro design spotjes - Ikea. Vintage plafondlamp Memphis stijl
Cool!
Vintage Ikea lampje met twee blauwe spots in Memphis stijl.
Leuk voor boven je bureau of te gebruiken op de kinderkamer bijvoorbeeld.
Deze retro design lamp is naar alle kanten te verstellen en heeft wel wat…€ 39,50 - Goudkleurig Halogeen lampje van Steinhauer. Retro leeslamp met zwenkarm
Om je Hollywood regency interieur mee af te stylen:
Goudkleurige vintage wandlampje met zwenkarm van Steinhauer. Leuk voor in de vintage woonkamer, boven je bureau of te gebruiken als nachtlampje op de vintage slaapkamer.
Dit…€ 57,50 - Goud kleurige vintage plafonnière met twee spots. Hollywood Regency lamp
Oh wauw...
Goudkleurige vintage lamp met drie spots voor aan het plafond.
Wie ziet deze lamp al shinen?
Vermoedelijk is deze plafonniere gemaakt van messing maar hierop geven we geen garantie. De spots hebben een bijzonder…€ 42,50 - Vintage lampje op messing (?)voet. Kitsch tafellamp met plissé kap
Ach wat een dotje;
Heerlijk kitscherig tafellampje met geplooide kap op goudkleurig metalen voet (vermoedelijk koper of messing).
Leuk voor in de vintage living of gebruik het als nachtlampje op de Boho slaapkamer.
Gezien de…€ 39,50 - Kelk vormige tafellamp van albast. Vintage lamp in marmer look.
Ach wat een dotje!
Stenen vintage lampje in marmer look, vermoedelijk albast.
Als object is deze kelkvormige lamp al een parel om te zien maar wanneer he het aanzet wordt ze pas echt prachtig.
Gezien de leeftijd is deze stenen…€ 49,50 - Super grote tafellamp van albast. Vintage lamp in marmer look.
Wauw wat een enorme beauty!
Grote stenen vintage lamp in marmer look, vermoedelijk albast.
Als object is deze lamp al een parel om te zien maar wanneer je de lamp aanzet wordt ze pas echt prachtig en geeft heel diffuus…€ 124,50 - Vintage wereldbol met verlichting. Columbus Renaissance globe
Die is tof!
Nostalgische wereldbol met verlichting. Lekker knus als nachtlampje op de kinderkamer en nog leerzaam ook. Hier hebben al heel wat kinderen naar liggen turen in de nacht.
Deze globe lamp heeft tevens historische…€ 47,50